Forum gildii Army of Gods

Cabal i nasza ekipa :]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-05 09:47:35

shaukan

Jeden z bogów

9880825
Skąd: Godbolskovvej
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
WWW

Jak ominac lauchera

Jak chcecie uruchomic gre zanim szanowni GMs nie naprawia lauchera
>>> How To Start The Game !!! <<<
Ok , since many haven't figured out how to start the game, i will post again .

CONSIDERING YOU WERE ABLE TO PLAY THE GAME BEFORE THE SERVER MOVE (That means you have at least update379 installed - Chaos Arena)

All you have to do is this :

Download Update_382 from this link : http://download.cabalonline.com/pds/update_382.dat

Open it with WinRAR and extract all the files to your Cabal Folder.

Download Update_383 from this link : http://download.cabalonline.com/pds/update_383.dat

Open the Dat file with WinRAR and extract all the files to your Cabal folder.

Right click CABALMAIN.EXE and choose Create Shortcut.

Right click the newly created shortcut and click Properties.

At the TARGET field, you have the location of the cabalmain.exe file ....

For example : "C:\Program Files\.......... \Cabal Online(Europe)\cabalmain.exe"

After the last quote mark ( " ) press space and write husky.

It should look like this : "C:\Program Files\.......... \Cabal Online(Europe)\cabalmain.exe" husky

Run the game using this shortcut.

Thank another QA member for this workaround on how to start the game without going through the launcher.
To jest skopiowane i nie chce mi sie tlumaczyc ale moze pomoze komus.


klasa postaci- MR. wizzard     http://img136.imageshack.us/img136/3525/skaukantj5.th.jpg
lvl-118
rangi-trans/mast
i lubie pkowac niemcow bo kozacza a po za tym ukraincow tez pkuje i turkow tez i jak mi rumon podejdzie a mam zly chumor a reszte lubie xD

Offline

 

#2 2008-06-05 20:38:28

Prs

Administrator

Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 8

Re: Jak ominac lauchera

Wszystko super ale jest jedno male ale jak ja tak robie to zawsze jakiegos pliku brakuje robie reinstal i juz innego brakuje i tak w kolko

Offline

 

#3 2008-06-05 21:41:55

HeavyZone

Jeden z bogów

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 20

Re: Jak ominac lauchera

masz ten sam blad co ja

Offline

 

#4 2008-06-05 21:43:02

HeavyZone

Jeden z bogów

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 20

Re: Jak ominac lauchera

Jak go naprawisz to powiedz jak to zrobiles

Offline

 

#5 2008-06-05 21:53:56

shaukan

Jeden z bogów

9880825
Skąd: Godbolskovvej
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
WWW

Re: Jak ominac lauchera

ja od rana kilka razy reinstalowalem na stronie podawali ze network jeszze nie dziala za dobrze i przy downloadzie nie wszystko sie sciaga,mi dzialalo a teraz znowu nic ale juz mi sie nie chce prubowac dzisiaj moze jak wytrzezwieje w niedziele to sie pobawie.


klasa postaci- MR. wizzard     http://img136.imageshack.us/img136/3525/skaukantj5.th.jpg
lvl-118
rangi-trans/mast
i lubie pkowac niemcow bo kozacza a po za tym ukraincow tez pkuje i turkow tez i jak mi rumon podejdzie a mam zly chumor a reszte lubie xD

Offline

 

#6 2008-06-06 19:03:30

Prs

Administrator

Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 8

Re: Jak ominac lauchera

To ja mam mala rade jak wam nie dziala, mianowicie usun cabala i zainstaluj jeszcze raz, wlacz launchera i probuj tyle razy az ci sie sciagnie update moze to troche potrwac ale za ktoryms razem sie sciagnie trzeba byc cierpliwym, jak juz masz update to robisz trik z plikiem cabalmain ktory jest w folderze z gra prawym myszki na nim i wysli na pulpit wtedy sie na pulpicie skrot robi na tym skrocie prawy myszki i wlasciwosci i tam w folderze docelowym po spacji wpisujemy husky i pozniej tym skrotem uruchamiamy gre omijac launcher to dziala na 100%. A jak robicie reczny update to brakuje jakiegos pliku bo ten reczny update jest niekompletny dlatego lepiej troche sie pomeczyc i poczekac na update automatyczny. Powodzonka:)

Offline

 

#7 2008-06-08 08:53:07

CoolZiom

Jeden z bogów

4074403
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7

Re: Jak ominac lauchera

a ja mam problem ;/ update scioglo dobrze ale downoloading opontonal components(czy jakos tak) nie chce sciogac. a jak juz zacznie sciogac to wlacze cabal, po wpisaniu passow pasek na dole dochodzi do konca i wbic sie nie moge ;/

a i jeszcze jest tak zrabane ze te opontional componets scioga zawsze jak lauchera wlacze ;/

wiem ze jak scioglo to tam gdzie sa reklamy pisalo 4-11 open beta. nie wiem co to zanczy szczesc ale na poczatku zanim zamkneli servy slyszalem ze ma to byc od 2-11 czerwca takze mysle ze 11 ma dzialac all poprawnie xD

Offline

 

#8 2008-06-08 10:34:50

Prs

Administrator

Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 8

Re: Jak ominac lauchera

jak juz ci sie wlaczy i dojdzie do wpisywania passow to probuj az do skutku 5 moze 10 prob i sie wlaczy to jest cos tak jak na trade jest chyba ograniczenie do 1000 graczy ja tez tak mam z tym paskiem ale po kilku probach sie wlacza

Offline

 

#9 2008-06-08 12:39:30

CoolZiom

Jeden z bogów

4074403
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7

Re: Jak ominac lauchera

no tylko tak robilem chyba z 10 min i nic ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madapazajjj.pun.pl www.silentassassins.pun.pl www.tebzorysii.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.haxball.pun.pl