Forum gildii Army of Gods

Cabal i nasza ekipa :]


#1 2008-06-24 21:27:25

CoolZiom

Jeden z bogów

4074403
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7

Dziwne, ale nie po raz pierwszy

Wczoraj gadalem z qmplem na lawce przed blokiem do 22:30 bo wtedy cos sie stalo. siedzac i gadajac na lawce obok bloku jakies 100m od nas w opuszczonym i zarosnietym drzewami i krzakami domu pojawily sie czerwone i niebieskie swiatelkoi zaczely sie one ruszac na prawo i lewo przez okolo 10 sekund!!!!

wystrzaszeni poszlismy do domu. najlepsze jest to ze ten sam qmpel jadac pociagem nad moze 2 lata temu widzial w lesie podobne zdarzenie tylko ze byly czerwone i zielone swiatelka, a kiedys w gaziecie naszej regionalnej byl wywiad z dziakiem ktory widzial to samo co my !!!! tylko znowu inne kolory.


To co zabaczylismy potwierdza tylko to ze UFO istnieje

Offline

 

#2 2008-06-24 23:45:14

Light

Administrator

5254226
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 17

Re: Dziwne, ale nie po raz pierwszy

Ziemia jest tylko wrzodem na d... w wszechświecie dlatego ja wierze, że istnieja jakies  inne cywilizacje i stworzenia bardziej rozwiniete od nas;) a zeby sie upewnic bylo isc tam a nie uciekac:P


_____________________________________________________________________

140lv. ll Dual Transcender ll uber n00b set^^

Offline

 

#3 2008-06-25 02:10:27

Asno

Jeden z bogów

6283395
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 12

Re: Dziwne, ale nie po raz pierwszy

Z naukowego pktu widzenia jest potwornie male prawdopodobienstwo ze jestesmy jedyna rozwinieta cywizizacja    we wszerzswiece przeciez planet sa miliardy tyle samo jst ukladow planetarnych i szansa ze na zadnyej z planet a moze i na zadnej gwiezdzie nie ma zycia jest mala. Istnieje tez inna hipoteza jako ze zycie jest tylko przypadkiem w takim wypadku jedynie na naszej planeci moze rozwinac sie zecie , ale to jest malo prawdopodobne gdyz odkryto bakterie na meteorytach z marsa. Ludzi od lat ciekawi czy zycie bylo kiedys na marsie wg mnie zdecydowane moglo byc - na barsie kiedys byly odeany , a to wlasnie z wody wzielo sie na ziemii zyce byc moze marsjanie zuzyli cala wode i wygineli oby nas tego nie czekalo. Ups ale zbdur nagadalem xD pozno jzu to dlatego


EDIT: zaznaczam ze UFO to nie kosmuci , UFO to niezidentifikowany(dobrze napisalem??^^) Obiekt Latajacy , moze nim byc nawet samolot

Ostatnio edytowany przez Asno (2008-06-25 02:12:36)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Asno Blader 129 lv Trans/A.Master
http://img503.imageshack.us/my.php?image=dladm1hy5iq9.jpg

Offline

 

#4 2008-06-25 09:24:41

CoolZiom

Jeden z bogów

4074403
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7

Re: Dziwne, ale nie po raz pierwszy

Wiem ze UFO to niezidentyfikowany obiekt latajacy ale tak sie poprostu mowi;)

a light ciekawe czy bys w te krzaki tam polazl o 22:30 gdzie ciemno jak w dupe i ruszaja sie swiatelka.

Offline

 

#5 2008-06-29 18:31:15

HeavyZone

Jeden z bogów

Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 20

Re: Dziwne, ale nie po raz pierwszy

Moze ktos kawal zrobil wienc ja wierze w UFO bo kolomojego miasta 1 wylondowalo i byl nawet gosciu w telewizji z mojego miasta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malowanie-dachow.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.silentassassins.pun.pl www.tebzorysii.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl